1/3

REALIZACJE Z MONTAŻY OKIEN DRZWI BRAM GARAŻOWYCH

MONTAŻ OKIEN Z ALUMINIUM, PCV, DRZWI STALOWYCH, BUDYNEK USŁUGOWO-MIESZKALNY KATOWICE

Poniżej załączamy zdjęcia z kolejnej realizacji, tym razem w Katowicach.

Klient do budynku usługowo-mieszkalnego zamówił okna pcv, drzwi aluminiowe sklepowe wraz z witrynami, drzwi wejściowe do mieszkań oraz dwa duże 4 skrzydłowe okna tarasowe HST o wymiarze 6M x 3M.

 

Witryny wraz z drzwiami oraz dwa duże okna HST wykonaliśmy z Aluminium strukturalny antracyt, drzwi wejściowe do mieszkań dostarczyła firma KMT, a okna pcv firma KM OKNO. Jest to kolejna realizacja w której w jednym budynku zamontowaliśmy okna z dwóch różnych materiałów. 

 

BUDYNEK MIESZKALNO - USŁUGOWY PRUSZKÓW

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z realizacji w Pruszkowie. W budynku mieszkalnym z funkcją usługową zamontowaliśmy okna, witryny, drzwi sklepowe i drzwi przesuwne HST rodzimej produkcji. Co ciekawe, jest to już kolejna realizacji okien w kolorze czarnym, czyżby rozpoczął się nowy kolorystyczny trend ? 

MONTAŻ OKIEN PCV, BRAMA GARAŻOWA, DRZWI WIKĘD I DRZWI KR CENTER - WOLA RAKOWA

Tym razem prezentujemy zdjęcia z realizacji domu jednorodzinnego w miejscowości Wola Rakowa pod Łodzią.

 

W budynku Zamontowano okna Aluplast Ideal 8000 kolor AP021 Sheffield Oak Concrete, ciepłe ramki Swissspacer w kolorze szarym, szyby dwukomorowe ug = 0,5 W/m2K.

Z ciekawszych rozwiązań wymienić można Okno przesuwne Aluplast Smart Slide, które przy mniejszych otworach świetnie zastępuje droższe okna typu HST.

 

Dodatkowo zastosowano Drzwi Wikęd Thermo Prestige LUX w oryginalnym kolorze Antracyt Szafir Wzór 26E, drzwi techniczne KR CENTER gładkie oraz bramę garażową segmentową w kolorze okien, panel gładki bez przetłoczeń, sterowana pilotem Somfy Dexxo Pro.

 

OKNA PCV ANTRACYTOWE + WITRYNA ALUMINIOWA OLECHOWSKA ŁÓDŹ

Poniżej zamieściliśmy zdjęcia z montażu okien w Łodzi przy ulicy Olechowskiej. Montaż jest dość nietypowy, gdyż w jednym budynku zamontowaliśmy 2 rodzaje okien, aluminiowe oraz PCV. Widać różnicę ? 

 

 

Szczegóły techniczne:

Okna pcv Ideal 8000 Antracyt gładki AP 60 z rdzeniem antracytowy, Szyby UG=0,5 W/m2K, ramka czarna Swissspacer +  Witryna Aluminiowa o wymiarach 2950x2350 w systemie Aliplast Genesis I+ RAL 7016 z Pogrubianymi 6 mm. szybami hartowanymi.

Dodatkowo zamontowaliśmy rolety podtynkowe marki Aluprof z napędami Sterowanym Radiowo IO firmy Somfy. 

 

Wszystko zamontowane w technologii ciepłego montażu na specjalnych taśmach a pod oknami zastosowano montaż ciepłego parapetu ze Styroduru,

OKNA PCV W DREWNANYM DOMKU - USTRONIE KOŁO ZGIERZA

Udało nam się wykonać kolejny ciekawy montaż w domu z drewna.

 

W ścianach elewacyjnych zamontowaliśmy Energooszczędne okna Aluplast Ideal 7000 w kolorze Dwustronnym Ap106 - Czarny Mat z rdzeniem Antracytowym, 3 szyby Ug=0,5, czarne ramki międzyszybowe Swisspacer oraz Klamki Czarne Medos.

 

Montaż wykonaliśmy w specjalnej technologii pod domy drewniane.  Dodatkowo na życzenie klienta zamontowaliśmy Drzwi Wikęd Premium Termo wzór 90 w kolorze Czarny Mat z szybą Lustro Weneckie, ościeżnica Termo Premium, okucia i ramki w kolorze black   

OKNA PCV DO DOMU Z BALI - MONTAŻ ZYGMUNTÓW GM. LUTOMIERSK

Poniżej przedstawiamy Państwu częściową realizację okien pcv w domu z Bali. 

W Budynku montujemy 6 komorowe okna w antracytowej okleinie z pakietem 3 szybowym oraz ciepłą ramką w kolorze okleiny okna. 

Zastosowaliśmy specjalny montaż na taśmach rozprężnych przeznaczony specjalnie do budynku drewnianego.  

Zdjęcia z dalszego postępu prac, wkrótce.

OKNA PCV ŁÓDŹ SAFRINA

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka zdjęć z montażu okien w Łodzi przy ulicy Safrina. W budynku zostały zamontowane okna Aluplast Ideal 8000 w kolorze Woodec Turner Oak Malt z ciepłą ramką i ciepłym montażem na taśmach paroiolacyjnych i paroprzepuszczalnych. Na zdjęciach można zobaczyć takie rozwiązania jak okno tarasowe Aluplast SmartSlide oraz Aluplast HST. 

OKNA PCV DOM KĘBLINY

Przedstawiamy Państwu zdjęcia z montażu okien w miejscowości Kębliny w województwie Łódzkim. 

W budynku zamontowaliśmy okna Aluplast Ideal 8000 w kolorze Antracyt strukturalny z ciepłą ramką i ciepłym montażem. 

W kolejnym etapie będziemy montowali drzwi i bramę garażową, więcej zdjęć wkrótce.   

OKNA PCV DOM ZGIERZ

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka zdjęć z realizacji w Zgierzu. W budynku zamontowaliśmy energooszczędne okna Salamander Bluevolution 82 w kolorze Orzech z pakietem 3 szybowym oraz ciepłą ramką. Na parterze, okna dodatkowo wyposażyliśmy w sterowane radiowo rolety podtynkowe z silnikiem Somfy.

 

Na życzenie klienta nie wykonywaliśmy Ciepłego montażu  

 

Nasi partnerzy

Okna Salamander
Okucia Maico
Okna Gealan
Szyby Pilkington
Okna Aluplast
Okucia Siegienia
Okna aluminiowe Aluprof
Klamki Hoppe