1/3

Ultraglide: aluminiowe drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne

Drzwi tarasowe wykorzystujące system przesuwny Ultraglide. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Drzwi tarasowe z systemem Ultraglide są stworzone z myślą o budynkach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Ich charakterystyczną cechą jest podwyższony wskaźnik izolacji cieplnej, dzięki któremu tego rodzaju drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne pozwalają ograniczać straty ciepła, a co za tym idzie - minimalizować wydatki na ogrzewanie wnętrz.

 

Nasza firma jest producentem drzwi przesuwnych oraz podnoszono-przesuwnych w systemie Ultraglide. W naszej ofercie posiadamy imponujący wybór dedykowanych rozwiązań. Aluminiowa konstrukcja oraz dopasowane parametry systemu Ultraglide umożliwiają nam dostosowanie wielkości poszczególnych skrzydeł do indywidualnych potrzeb, jak i warunków. Konstrukcja pojedynczego skrzydła może wynosić nawet 330 x 350 cm. Jego maksymalna waga to z kolei 400 kg.

Aluminiowe drzwi tarasowe Ultraglide. Dowiedz się, dlaczego warto.

Warto podkreślić, że zastosowanie drzwi Ultraglide niesie za sobą jeszcze więcej, bardzo konkretnych korzyści. Do wybranych z nich możemy zaliczyć:

  • Elastyczność - drzwi tarasowe Ultraglide z powodzeniem dopasowują się do większości okuć dostępnych na rynku. Dodatkową wszechstronność zapewnia szeroki wybór dostępnych kolorów, przekładek termicznych, a także ościeżnic.

  • Łatwość użytkowania - drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne Ultraglide mogą być obsługiwane ręcznie (manualnie), jak i przy użyciu automatycznych systemów.

  • Oszczędność na rachunkach - rozwiązania Ultriglide łączą w sobie to, co ważne z perspektywy użytkownika, jak i zasobności jego porlela. Możliwość uzyskania dużych przeszkleń zapewnia odpowiednie doświetlenie każdej przestrzeni. Z kolei dopasowana warstwa izolacyjna – ogranicza straty ciepła, a co za tym idzie – pozwala płacić mniej za ogrzewanie.


Poszukujesz profesjonalnego producenta aluminiowych drzwi wykorzystujących system Ultraglide? W takim razie już teraz sprawdź naszą ofertę i podejmij decyzje, co znajdzie się w Twoim budynku. Masz pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu bądź wiadomości e-mail. Z przyjemnością na nie odpowiemy! 

Nasi partnerzy

Okna Salamander
Okucia Maico
Okna Gealan
Szyby Pilkington
Okna Aluplast
Okucia Siegienia
Okna aluminiowe Aluprof
Klamki Hoppe