1/3

DP 180: drzwi tarasowe przesuwne i podnoszono-przesuwne

Tarasowe drzwi przesuwne zewnętrzne oraz wewnętrzne DP 180. Poznaj naszą ofertę.

DP 180 to aluminiowe drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne, które pozwolą Ci zadbać o świetny wygląd oraz odpowiednią izolację termiczną Twoich wnętrz. Składają się z aluminiowych profili - uzupełnionych specjalistycznymi termicznymi przekładkami.

 

Nasza firma jest producentem dedykowanych aluminiowych drzwi i okien przesuwnych. Dzięki temu, w naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór rozwiązań, które mogą być dopasowane do Twoich potrzeb, jak i charakteru Twojego budynku. Na szczególną uwagę zasługują parametry poszczególnych skrzydeł wchodzących w skład DP 180. Rozmiary pojedynczego skrzydła mogą wynosić nawet 330 centymetrów wysokości. Z kolei ich waga może sięgać nawet do 440 kilogramów.

Aluminiowe drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne DP 180 – prosto od producenta. Sprawdź, dlaczego warto.

Na docenienie zasługują również inne aspekty związane zarówno z samym montażem, jak i dalszą eksploatacją drzwi oraz okien przesuwnych i podnoszono-przesuwnych DP 180. A są to między innymi:

 

  • Łatwa instalacja oraz elastyczność w adaptowaniu – ich budowa pozwala dopasowywać je nawet do najbardziej wymagających konstrukcji. Elementy łączą się zarówno w linii prostej, jak i pod kątem 90 stopni

  • Komfort użytkowania - oferowane przez nas drzwi i okna działają automatycznie, a sterowanie nimi jest możliwe za pomocą aplikacji na telefon, specjalnego dotykowego panelu, a nawet czytnika linii papilarnych.

  • Oszczędność energii - zastosowanie w drzwiach i oknach systemu DP 180 umożliwia cieszenie się odpowiednim światłem, ale jednocześnie pozwala minimalizować straty ciepła. W ten sposób systemy drzwi przesuwnych DP 180 poprawiają wygląd całego budynku, rozświetlają wnętrza, a jednocześnie pozwalają ograniczać rachunki za ogrzewanie.

Szukasz sprawdzonego producenta aluminiowych drzwi i okien z systemem DP 180? Zapoznaj się z całą ofertą i zdecyduj, jaki produkt znajdzie się w Twoim budynku. Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail, a chętnie na nie odpowiemy!

  • Galeria
  • Przekroje

Nasi partnerzy

Okna Salamander
Okucia Maico
Okna Gealan
Szyby Pilkington
Okna Aluplast
Okucia Siegienia
Okna aluminiowe Aluprof
Klamki Hoppe