1/3

Okno przesuwne Aluplast Smart-slide

Drzwi przesuwane Aluplast Smart-slide, oferują najnowszą technologię i najwyższą jakość wykonania. Model ten wyróżnia się łatwością obsługi i niezawodnością, a zastosowane rozwiązania techniczne sprawiają, że osiąga niesamowite wyniki w zakresie wodoszczelności, przepuszczalności powietrza i wytrzymałości na napór wiatru.

 

Nowy, rewolucyjny mechanizm pozwala na prostą i intuicyjną obsługę. Specjalne okucia gwarantują łatwość i płynność przy otwieraniu i zamykaniu skrzydła. Dodatkowo nowy mechanizm pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni, co jest dużym plusem, gdy mamy jej mało. To wszystko dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych, które pozwalają na otworzenie drzwi bez potrzeby rozwarcia skrzydeł, będąc przy tym ciekawą alternatywą dla rozwiązań stosowanych w drzwiach unoszono-przenośnych typu HST.

 

Głębokość zabudowy skrzydeł to 70 mm, a ramy 140 mm, co zapewnia drzwiom smart-slide duży zakres zastosowań.

Drzwi smart-slide dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji pozwalają na stworzenie przeszklonej konstrukcji o wymiarach skrzydła 1,5m x 2,3m. Skrzydła są ryglowane na całym obwodzie, co zapewnia dużą siłę docisku,  zachowując przy tym lekkość przy otwieraniu i zamykaniu. Tego typu okno przesuwne PCV idealnie sprawdzi się na tarasie lub w miejscu, gdzie potrzebna jest duża powierzchnia przeszklona.

 

Kupując drzwi Smart-slide u nas w firmie, możesz być pewien najwyższej jakości i szybkiej dostawy, co w połączeniu z korzystnymi cenami sprawia, że nasz klient jest zawsze zadowolony.

 

 

  • Galeria

Nasi partnerzy

Okna Salamander
Okucia Maico
Okna Gealan
Szyby Pilkington
Okna Aluplast
Okucia Siegienia
Okna aluminiowe Aluprof
Klamki Hoppe