1/3

PARAPETY OKIENNE

W naszej ofercie znajdą państwo wiele modeli parapetów w atrakcyjnych cenach, zawsze wykonane z najlepszych materiałów i zachowujące elegancki, ponadczasowy wygląd.

 

 

Kolorystyka parapetów - granit Polmar
Kolorystyka parapetów - aglomarmur Polmar
Kolorystka parapetów - marmur (II) Polmar
Parapety marmurowe

Marmur jest skałą metamorficzną powstałą w procesie transformacji skał węglanowych (wapienia i dolomitu). Może przyjmować różne modele w zależności od mieszanki mineralnej. Jest mniej odporny na ścieranie i czynniki atmosferyczne niż granit, dlatego jest stosowany w pomieszczeniach. Ten materiał jest szczególnie odpowiedni do podłóg wewnętrznych, schodów, stołów lub ławek.

Parapety MDF

Parapety MDF wykonane są ze specjalnej płyty drewnopochodnej odpornej na wilgoć. Panel ten jest specjalnie zaprojektowany do użycia w sytuacjach, w których występuje wysokie ryzyko zamoczenia. Wykonana jest z drewna liściastego - dębu i buku. Parapety pokryte są specjalnymi arkuszami folii PCV marki Renolit. Folia PVC jest całkowicie odporna na promienie UV, plamy i zarysowania.

Nakładka renowacyjna na parapet

Parapety przeznaczone są do montażu na starych parapetach betonowych, płytowych lub drewnianych. Po montażu parapet wygląda jak nowy.

Nasi partnerzy

Okna Salamander
Okucia Maico
Okna Gealan
Szyby Pilkington
Okna Aluplast
Okucia Siegienia
Okna aluminiowe Aluprof
Klamki Hoppe