OKNA PVC, DREWNIANE ALUMINIOWE

ROLETY NADSTAWNE PODTYNKOWE NATYNKOWE

BRAMY GARAŻOWESEGMENTOWE UCHYLNE ROZWIERNE

1/3

MOSKITIERA PLISOWANA FINTECNIC

Moskitiera plisowana to rozwiązanie, które zaleca się stosować w miejscach, w których znajdują się duże szklane okna, na przykład mogą to być drzwi wyjściowe na taras.  

 

Plisowana moskitiera o modułowej strukturze umożliwia jej złożenie w system pojedynczych lub podwójnych drzwi. Co więcej, plisowana moskitiera może ślizgać się wewnątrz lub tylko z jednej strony, co jest niezwykle wygodne i praktyczne. Niska struktura progu ułatwia przejście, a przede wszystkim nie stanowi przeszkody dla osób starszych lub poruszających się na wózkach inwalidzkich.  

 

Nasza moskitiera plisowana charakteryzuje się również bardzo prostym demontażem, dzięki czemu można go doskonale chronić w okresie zimowym, kiedy moskitiera nie będzie już potrzebna.  

 

Tego typu moskitiery można również zamontować w zagłębieniu okna, a także przymocować do ramy okna lub fasady budynku za pomocą specjalnie zaprojektowanych ościeżnic.

  • Galeria

Moskitiera plisowana

Moskitiera plisowana, podobnie jak moskitiery innych rodzajów, są świetną przeszkodą przed wejściem owadów i drobin z powietrza do wnętrza domu. To, co wyróżnia moskitierę plisowaną, to niska struktura progu, powinna zatem być wybierana w szczególności z myślą o osobach na wózkach inwalidzkich i dzieciach oraz osobach starszych. Moskitiera plisowana w Łodzi dedykowana jest głównie dla dużych okien szklanych, zwłaszcza drzwi wyjściowych na taras. Te moskitiery w łatwy sposób można zamontować do ramy okna, w zagłębieniu okna lub do fasady budynku. Szczególnym aspektem w tym modelu jest siatka - moskitiera plisowana, zgodnie z nazwą, posiada plisowaną siatkę pozwalającą na różne konfiguracje zsuwania jej. Oparta na profilach aluminiowych, zapewnia trwałość i niezawodne działanie przez wiele lat. Sprawdź pełną ofertę moskitier plisowanych z Łodzi Fintecnic!

Nasi partnerzy

Okna Salamander
Okucia Maico
Okna Gealan
Szyby Pilkington
Okna Aluplast
Okucia Siegienia
Okna aluminiowe Aluprof
Klamki Hoppe