OKNA PVC, DREWNIANE ALUMINIOWE

ROLETY NADSTAWNE PODTYNKOWE NATYNKOWE

BRAMY GARAŻOWESEGMENTOWE UCHYLNE ROZWIERNE

1/3

MOSKITIERA ANTI-SMOG FINTECNIC

Siatka przeciw smogowi jest idealnym rozwiązaniem dla pyłków unoszących się w powietrzu, które zostały uznane przez Światową Organizację Zdrowia za jeden z najpoważniejszych czynników, które mogą powodować raka. Smog, kurz i inne mikroorganizmy, którymi oddychamy powietrzem, mogą poważnie zagrozić naszemu zdrowiu, nieodwracalnie niszcząc nasze ciało. Smog, który zabija, jest niewątpliwie problemem globalnym. Postanowiliśmy zmierzyć się z tym i do naszej oferty wprowadziliśmy sieci antysmogowe, które powstały w oparciu o innowacyjną i opatentowaną technologię.

 

Dzięki sieciom antysmogowym jesteśmy pewni, że zanieczyszczone powietrze nie wleci do naszego mieszkania. Dzięki temu można łatwo przewietrzyć dom, nawet gdy stężenie zawieszonego pyłu jest wyższe niż normalnie. Antysmogowa sieć jest rozwiązaniem dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Sieci antysmogowe Fintecnic są zalecane szczególnie dla osób mieszkających na obszarach, które wskazują na wysoki stopień zanieczyszczenia powietrza, oraz dla osób cierpiących na alergie. Siatki nadają się do montażu zarówno w oknach, drzwiach, jak i systemach wentylacyjnych.

 

Utrzymują swoje właściwości filtracyjne przez 3 lata. Są również wodoodporne i niezwykle łatwe do utrzymania w czystości. Jeśli się zabrudzą, po prostu spłucz je wodą.

 

Nasi partnerzy

Okna Salamander
Okucia Maico
Okna Gealan
Szyby Pilkington
Okna Aluplast
Okucia Siegienia
Okna aluminiowe Aluprof
Klamki Hoppe