OKNA PVC, DREWNIANE ALUMINIOWE

ROLETY NADSTAWNE PODTYNKOWE NATYNKOWE

BRAMY GARAŻOWESEGMENTOWE UCHYLNE ROZWIERNE

1/3

DRZWI ALUMINIOWE FINTECNIC

Aluminiowe drzwi wejściowe Despiro - bogata gama kolorów profili, praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne, wybór różnych wypełnień; te możliwości sprawiają, że możesz zrealizować wykończenie swojego domu według własnego gustu.  

 

Powierzchnia profili aluminiowych ram może być malowana proszkowo lub anodowana.

 

Drzwi wykonywane są w oparciu o system MB-86 i idealnie sprawdzą się jako drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne lub drzwi pokojowe.

Drzwi aluminiowe

Aluminiowe drzwi wejściowe Despiro charakteryzują innowacyjne rozwiązania i nowoczesny design. Bogata gama kolorów profili drzwi aluminiowych w Łodzi i okolicach, praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne, dobór różnych wypełnień - te możliwości sprawiają, że możesz zrealizować wykończenie swojego domu według własnego gustu. Pomysłowe i przyciągające przeszklenia występują w wielu wariantach do wyboru, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą coś dla siebie.

Powierzchnia profili aluminiowych ram może być malowana proszkowo lub anodowana.

Wbrew powszechnym poglądom, aluminium to materiał o wysokiej izolacji termicznej, odporny także na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Drzwi aluminiowe doskonale wpasują się w nowoczesnych budynkach pasywnych. Co więcej, to produkty wytrzymałe, służące długie lata i łatwe w utrzymaniu. Bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetyka – te drzwi zapewnią Ci to, czego potrzebujesz i wiele więcej!

Drzwi wykonywane są w oparciu o system MB-86 i idealnie sprawdzą się jako drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne lub drzwi pokojowe. Wybierz swój model drzwi aluminiowych w Łodzi i okolicach!

Nasi partnerzy

Okna Salamander
Okucia Maico
Okna Gealan
Szyby Pilkington
Okna Aluplast
Okucia Siegienia
Okna aluminiowe Aluprof
Klamki Hoppe