OKNA PVC, DREWNIANE ALUMINIOWE

ROLETY NADSTAWNE PODTYNKOWE NATYNKOWE

BRAMY GARAŻOWESEGMENTOWE UCHYLNE ROZWIERNE

1/3

BRAMA GARAŻOWA UCHYLANA FINTECNIC

Brama uchylna

 

Bramy uchylne należą do najpopularniejszych na rynku. Ich konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują doskonałą wydajność.

Charakterystyka  

 

  • drzwi wykonane z blachy stalowej ocynkowanej - trapez T-10, z pionowym, poziomym i ukośnym wzorem        wypełnienia lub z ocynkowanej i perforowanej blachy stalowej
  • elementy ramy są połączone za pomocą połączeń śrubowych
  • profile drzwi są połączone za pomocą specjalnych akcesoriów
  • poprzeczka łączy prowadnice poziome i prowadnice boczne
  • system sprężyn, który wspiera podnoszenie i opuszczanie skrzydła drzwi

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Motywy dla bramy Connect

Wzory dla pozostałych bram uchylnych

Kolorystyka

Brama uchylna

Brama garażowa uchylna opiera się na ościeżnicach umieszczonych na ścianach garażu. Właściwą pozycję przy otwieraniu pozwalają zachować jej specjalne profile. Bramy uchylane wyposażone są w sprężyny zapewniające płynne i bezinwazyjne podnoszenie i zamykanie drzwi bramy garażowej. Płyty bramy uchylnej zabezpieczane są lakierem chroniącym przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu płyta nie płowieje, a także nie rysuje się i nie jest łatwo ją uszkodzić. Dopasowujemy bramę uchylną do otworu w Twoim garażu, co jest bardzo istotne w zachowaniu dobrej izolacji cieplnej. Wybierz uchylną bramę garażową, jeśli cenisz łatwość otwierania, proste działanie i bezpieczeństwo użytkowania. Lekkość w otwieraniu dzięki sprężynom, jak również standardowe zamknięcie w postaci zamka i system ryglowania – Twój garaż pozostanie nietknięty z bramą uchylaną!

Nasi partnerzy

Okna Salamander
Okucia Maico
Okna Gealan
Szyby Pilkington
Okna Aluplast
Okucia Siegienia
Okna aluminiowe Aluprof
Klamki Hoppe