1/3
oltre 100 tipi di pellicola a scelta
vasta gamma di prodotti
trasporto ogni settimana
servizo proffessionale

BLOG

Tutaj pojawiają się ciekawostki i artykuły związane z branżą okienną. 

5 najważniejszych zalet okien PCV 2021-04-15

Często nie jesteśmy pewni, który typ okien wybrać, dlatego warto wiedzieć, jakie walory mają poszczególne warianty. Przyjrzyjmy się, jakie korzyści wynikają z wyboru okien PCV.

więcej...

Jak wybrać idealne okna do każdego pomieszczenia? 2021-04-08

Obecna, różnorodna oferta rynkowa zapewnia nam gamę wielu stylów, typów i akcesoriów przy wyborze idealnego okna. Jednak ważne jest nie tylko samo okno, ale również jego umiejscowienie, materiał profilu czy dopasowanie go do charakteru domu oraz pomieszczenia.

więcej...

Jak dbać o rolety zewnętrzne? 2021-03-24

Właściwa konserwacja cennych przedmiotów sprawi, że będą trwać dłużej, co oznacza również mniejsze wydatki w dłuższej perspektywie. Tak samo jak dbasz o swój pojazd lub dom, tak samo ważne jest, aby dbać o rolety zewnętrzne.

więcej...

Historia szkła okiennego 2021-03-08

Wybór okien i szyb dla właściciela domu jest obecnie nieograniczony. Ale jeszcze nie tak dawno szklane okna były ogromnym luksusem. Warto nieco zagłębić się w historię szyb okiennych.

więcej...

Na co zwrócić uwagę przy zakupie okien? 2021-02-04

Jeśli zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę przy zakupie okien, zastanów się, jaką rolę okna pełnią w Twoim domu, m.in. zapewniają naturalne światło, widoki na zewnątrz, izolację i bezpieczeństwo. Jakie jeszcze korzyści gwarantują najlepsze okna i jak je wybrać? 

więcej...

Nasi partnerzy

Okna Salamander
Okucia Maico
Okna Gealan
Szyby Pilkington
Okna Aluplast
Okucia Siegienia
Okna aluminiowe Aluprof
Klamki Hoppe