OKNA PVC, DREWNIANE ALUMINIOWE

ROLETY NADSTAWNE PODTYNKOWE NATYNKOWE

BRAMY GARAŻOWESEGMENTOWE UCHYLNE ROZWIERNE

1/3

FINTECNIC OKNA ŁÓDŹ

FINTECNIC

Jesteśmy firmą okienną z Łodzi. To tam zrodziła się idea stworzenia przedsiębiorstwa, które stawiałoby na najwyższą jakość oferowanych produktów za przystępną cenę.

Łódź, jako że znajduje się w środkowej części Polski jest dobrym punktem, gdzie klienci chętnie zaopatrują się w produkty różnej maści.

Mając to na uwadze, postanowiliśmy postawić na bogaty wachlarz produktów z dziedziny stolarki okiennej, uwzględniając w tym drzwi aluminiowe i drzwi z PVC, bramy garażowe i rolety zewnętrzne.

Okna, które oferujemy są znanych i cenionych marek, takich jak Aluplast, Salamander, Aluprof.

W naszej ofercie możecie znaleźć popularne okna wykonane z PVC, jak również okna aluminiowe, drewniano-aluminiowe i te wykonane z sosny i dębu.

Są to okna na każdą kieszeń. Tanie i trwałe okna mogą być w zasięgu Waszej ręki. To nie mrzonki, ale rzeczywistość naszej firmy.

 

Istniejemy na rynku od 6 lat, a mamy już za sobą rzeszę zadowolonych klientów, których to każdego dnia przybywa coraz więcej. Jest to dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i rozwoju naszej firmy. Każdy kto ma z nami styczność dobrze wie, że doradztwo, terminowość, fachowa pomoc i profesjonalny serwis są naszymi mocnymi stronami.                                                                         

 

Pragniemy dać naszym klientom trwałość, funkcjonalność, piękno, a także oszczędność na lata. Dzięki energooszczędnym rozwiązaniom naszych okien niejedna osoba zaoszczędzi na ogrzewaniu swojego domu i mieszkania. Oferujemy nawet tygodniowe terminy realizacji i dbamy o to, aby zakupiony towar był odpowiednio przygotowany i gotowy do odbioru.                                          

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dlatego w każdej chwili jesteśmy do dyspozycji w zakresie doradztwa i doboru odpowiednich okien, drzwi i bram garażowych, zgodnie z Waszymi potrzebami i gustami. Konsekwentnie stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów, poszerzając jednocześnie swoją ofertę. W województwie łódzkim jesteśmy przykładem na to, jak można połączyć wysoką jakość z przystępną ceną. Okna PCW, aluminiowe, drewniano-aluminiowe, a także sosnowe i dębowe zakupione w naszej firmie to inwestycja na długie lata. Trwałe okna to dla nas w końcu sprawa priorytetowa.                                                  

 

Od początku istnienia naszej firmy kładziemy nacisk na fachową i miłą obsługę naszych klientów, a także terminowość dostaw. Najlepszą rekomendacją naszych produktów są z kolei usatysfakcjonowani klienci, którzy do nas wracają i polecają naszą firmę innym osobom i przedsiębiorstwom. Jesteśmy ekspertem w stolarce okiennej i lubimy robić to w czym się specjalizujemy. A co najważniejsze – robimy to najlepiej jak tylko potrafimy.

 

Gama produktowa:

  • Okna i drzwi pcv (Aluplast, Salamander)
  • Okna i drzwi drewniane (Sosnowe i dębowe)
  • Okna i drzwi Aluminiowe (Aluprof)
  • Rolety zewnętrzne (Aluprof)
  • Bramy garażowe (Wiśniowski)
  • Parapety
  • Moskitiery
  • Drzwi zewnętrzne (Delta, Wikęd)

 

Zapraszamy do kontaktu !!!

 

 

FINTECNIC OKNA ŁÓDŹ

 

Obsługa klienta: 

 

  

   Jacek Jaworski 

   Telefon: 797-465-929

   e-mail: j.jaworski@fintecnic.pl 

   lub wyceny@fintecnic.pl 

 

 

  

Bartosz Olborski

Telefon: 660-768-772

e-mail:  wyceny@fintecnic.pl 

 

Nasi partnerzy

Okna Salamander
Okucia Maico
Okna Gealan
Szyby Pilkington
Okna Aluplast
Okucia Siegienia
Okna aluminiowe Aluprof
Klamki Hoppe